Туристична віза

Сьогодні все частіше багато наших громадян хоч і не надовго, але їдуть на відпочинок до Європи і це не випадково, адже саме Європа надає в своєму розмаїтті на вибір різні туристичні програми.  Ринок туризму зростає з кожним роком, кількість туристів зростає і множиться люди хочуть бачити все більше нових міст, відкривати нові місця, відвідувати інші країни.

turism-1

Туристична віза розрахована на тих, хто вирушає в подорож з туристичними цілями: провести відпустку в знайомстві з новою країною, відпочити на курортах, підлікуватися в санаторії і так далі. Якщо Ви хочете подорожувати по Європі від пару днів до декількох тижнів. Приділивши особливу увагу якійсь одній країні і при цьому вкластися в невелику суму грошей, Вам безсумнівно підійде туристична віза.

На даний момент в Шенген входять багато країн, для в’їзду в які потрібно обов’язково мати візу хоча б однієї з них. Наприклад, отримавши шенген візу в консульстві Польщі, ви можете безперешкодно поїхати не тільки до Польщі, а й до решти європейських країн Шенген угоди. Це, звичайно, дуже зручно і дозволяє відчути себе по-справжньому вільним. Шенгенська віза дає право перебувати у всіх країнах Шенгену  до 3 місяців протягом півроку.

Серед країн Шенгену Польща найбільш відвідувана нашими туристами. Є однією з найкрасивіших європейських країн з безліччю захоплюючих місць і пам’яток. Цей край вабить своїми легендами і містичними історіями. Як підтверджує міжнародна статистика, для туристів вона є дуже доброзичливою і безпечною. У Польщі зосереджено практично все, що зробить відвідування країни приємним і пізнавальним. Від субальпійських гір, кришталево чистих озер, густих лісів, просторих пляжів, до пам’ятників світового значення. У свідомості українців вже закріпилася думка про те, що Польща – це гостинна країна з унікальним почуттям національної єдності. Тому у поляків багато спільного з українцями.

turism-2
warschau-polen

Для оформлення турустичної візи нам необхідні лише наступні документи:

  • копія паспорта громадянина України (1-2 сторінка і приписка);
  • копія закордонного паспорта (1 сторінка і, якщо були візи, то копію останньої візи);
  • копія ідентифікаційного коду;
  • 2 фото (80 % обличчя);
  • копія оплаченого сервісного платежу.